2017. november 19.


Children and Bike - veszprémi diákoknak ingyenes részvétellel

2016-ban egyesületünk három rendezvényén a 18 év alatti fiatalok kiemelt figyelmet kapnak. Célunk, hogy a gyerekeket a mozgásra, a sportra és a kerékpározás szeretetére sarkalljuk. A futamok amolyan városi bajnokságként funkcionálnak ahol a gyerekek összemérhetik erejüket, tudásukat.


A veszprémi gyerekeknek a kedvezményes részvételi lehetőséggel pedig az elérhetőséget kívánjuk növelni. A rendezvények lehetőséget adnak arra, hogy egyesületünk megtalálja, felfedezze a kiemelkedő teljesítménnyel bíró fiatalokat. Nekik lehetőséget biztosítunk, hogy majd az edzéseinken fel tudjanak készülni a versenyekre.

2016. május 15. - Bakony 200
Kerékpáros teljesítménytúra: teljesítsd vezetett túra keretében a 13 kilométeres távot!

2016. július 10. - Veszprém XCO
Indulj a terepkerékpár versenyen és győzd le a korosztályodat! 

2016. november 20. - Veszprém Cross
Ősszel-télen is van kihívás! Gyere és mutasd meg, hogy nem vagy cukorból és nem csak jó időben ülsz bringára!